Helista meile
+372 5562 1867
Kirjuta meile
info@tehingukeskus.ee
Mobiil-ID
Smart-ID
ID-kaart
Kasutaja
Tasuta hinnapäring

Arro kinnistute mõtteline osa

Järva Maakond, Järva Vald, Kahala Küla, Arro
Arro
Arro
Oksjoni ülevaade
Oksjoni tüüp
Lihtoksjon
Tehingu liik
Kinnistute müük
Alghind
38 000€
Aega jäänud
24 päeva 18:36:41
Algas
22.12.2025 16:35
Lõpeb
16.01.2026 15:00
Viimased pakkumised
Sellele oksjonile ei ole veel pakkumisi tehtud.
Kinnistute ülevaade
Kinnistute arv
2
Kogupindala
15,74 ha
Seotud failid
Ühtegi faili ei ole lisatud.
Hetke hind:
38000
Aega jäänud:
24 päeva
Tee oma pakkumine
Oksjoni lõpuni
24 päeva 18:36:41
Pakkumise samm
100€
Arro (32501:001:0211)
Järva Maakond, Järva Vald, Kahala Küla, Arro
11,18 ha
Katastritunnus
32501:001:0211
Tehingusse minev osa
Müügiks kuulub 1/2 kinnistust (mõtteline osa).
Kinnistu nimi
Arro
Pindala
11,18 ha
Kinnistu aadress
Järva Maakond, Järva Vald, Kahala Küla, Arro
Maakasutus
Põld
Maatulundusmaa 100%
Arro (32501:001:0212)
Järva Maakond, Järva Vald, Kahala Küla, Arro
4,56 ha
Katastritunnus
32501:001:0212
Tehingusse minev osa
Müügiks kuulub 1/2 kinnistust (mõtteline osa).
Kinnistu nimi
Arro
Pindala
4,56 ha
Kinnistu aadress
Järva Maakond, Järva Vald, Kahala Küla, Arro
Maakasutus
Põld
Maatulundusmaa 100%
Oksjoni lisainfo
  • ENAMPAKKUMISELE KUULUB KINNISTUTEST KAASOMANDI 1/2 MÕTTELINE OSA.
  • Kaasomanikul on võimalik kasutada ostueesõigust kahe kuu jooksul alates müügilepingust ja selle sisust teada saamisest. Selle aja jooksul Ostja poolt tehtud kinnistuga seotud kulutusi (välja arvatud otsesed tehingukulud) ostueesõiguse rakendumisel Ostjale ei hüvitata.
  • Kinnistutele on ligipääs avalikult kasutatavalt teelt.
  • PRIA-s on arvel haritava maana 14,67 ha. Põldudel on kehtiv rendileping kuni 31. detsembrini 2026. aastal. 
  • Fotod: Maa- ja Ruumiameti Fotoladu. 
Oksjoni pildid
Võta ühendust agendiga
Margus Ingver
"Leiame koos parima lahenduse!"
Oksjoni reeglid

Lihtoksjonil määratakse enampakkumisele alghind ja lõpukuupäev. Enampakkumise võidab suurima pakkumise teinud Ostja.

Alla alghinna tehtud pakkumiste summad pole teistele Ostjatele nähtavad. Alla alghinna tehtud pakkumised edastatakse müüjale 24h jooksul, misjärel on viimasel 48h aega otsustamaks, kas müüa oksjoni ese parimale pakkujale. NB! Ka alla alghinna tehtud pakkumine on Ostja jaoks siduv!

Iga pakkumine on Ostja jaoks siduv. Pakkumist tehes nõustute kõigi keskkonnas kehtestatud tingimustega.

Enampakkumise võitja tehingust taganemine ei vabasta enampakkumise võitjat kohustusest tasuda teenustasu ja saamata jäänud tulu osa vastavalt Oksjonipidajaga kokku lepitud tingimustes.

Enampakkumises esitletud informatsioon on koostatud avalike andmete ja müüja kirjelduste põhjal. Tehingukeskus ega müüja ei vastuta objektiga seotud informatsiooni õigsuse eest, mistõttu soovitame enampakkumisel osalejal alati andmeid (nt kinnistu seisukord looduses, looduskaitselised piirangud, jms) kontrollida.

Pakkumist tehes kinnitab Pakkuja, et omab kogu vajalikku informatsiooni, mida peab vajalikuks oksjonil osalemiseks. Tehes pakkumist ilma vajaliku informatsioonita või esitatud informatsiooni kontrollimata, lasub kogu vastutus Ostjal.

Tehingukeskus ega müüja ei vastuta kohaliku omavalitsuse poolt seatud piirangute, kitsenduste ja arendamisvõimaluste eest.

Tegemist on automaatselt pikeneva lõpuga enampakkumisega. Juhul kui alghinna või alghinnast suurem viimane pakkumine on tehtud vähem kui 5 minutit enne enampakkumise tähtaega, pikeneb lõpp automaatselt 5 minuti võrra.

Meie kliendid räägivad

Signe Sokk
Signe Sokk

Hindan väga Tehingukeskusega koostööd, see oli väga lihtne, kiire ja mugav. Iga küsimus leidis kiirelt vastuse. Soovitan kõigile.

Loe kõiki arvustusi
Lisa ka enda kinnistu oksjonile

Jäta enda ja kinnisvara andmed ning meie haldurid võtavad Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

*
*
*
*

Pakkumise tegemiseks pead olema sisselogitud

ID-kaardiga autentimine

Tühista