Helista meile
+372 5562 1867
Kirjuta meile
info@tehingukeskus.ee
Mobiil-ID
Smart-ID
ID-kaart
Kasutaja
Tasuta hinnapäring

Meie meeskond

Tehingukeskus on ettevõte, mille eesmärk on muuta Eesti maatulundusmaade turg läbipaistvaks, mugavaks ja kasumlikuks nii maaomanikele kui valdkonnas tegutsevatele ettevõtjatele. Oleme võtnud oma südameasjaks personaalse lähenemise igale kinnistule, igale maaomanikule ja igale ostusooviga ettevõtjale.

Tehingukeskuse tiim koosneb kiirelt tegutsevatest ja ambitsioonikate sihtidega noortest. Meeskonna ühine eesmärk on olla usaldusväärseim partner kõigile Eesti maaomanikele ning ostjatele! Saa tuttavaks meie super meeskonna liikmetega.

Ärikliendi müügijuht
Matis Hint

Ma naudin keeruliste ülesannete lahendamist ja üritan ennast panna olukordadesse, kus olen sunnitud õppima uusi viise lahenduseni jõudmiseks. Me veedame pool oma ärkveloleku ajast tööl ja tööd tehes, see tähendab, et ma hoian ja kaitsen mõlemat keskkonda ja inimesi samamoodi nagu oma kodu ja peret.

Erakliendi müügijuht
Margus Ingver

Kuna olen ka ise maaomanik, siis mulle pakub rõõmu kui saan seda tööd tehes maaomanikele pakkuda lisaväärtust, mis on neile kasulik! Tänases maailmas valitsevas infotulvas on väga lihtne teha maaomanikul valesid otsuseid ja valikuid. Minu peamine väljakutse Tehingukeskuse oksjonikeskkonna ühe juhina on teha igapäevast tööd selliselt, et maaomanikel ei jääks tehtavast tehingust mingit kahetsust.

Assistent
Kaisa Mitt

Mulle on oluline, et kõik asjad oleksid korras. Mulle meeldib tegeleda tabelite ja lepingutega ning mu prioriteet on, et info saaks võimalikult kiiresti edastatud. Samuti suheldes notaritega pean tähtsaks leida parim lahendus, mis sobib kõigile osapooltele. Kui tekib küsimusi, siis helistage julgelt. Pole olemas probleeme, on vaid lahendused!

Operatsioonide juht
Peeter Kallas

Unistus, mis täitus 20 aastat hiljem, kui hakkasin Tehingukeskuse operatsioonide juhiks. Kuidas? Maaomanikke aidata ja nõustada ei ole kõige lihtsam aga ma ei näe ka paremat või veel õilsamat võimalust metsa müües või majandades, kui seda teha läbi oksjoni keskkonna. Iga oksjon, mis lõpeb edukalt, on minu jaoks töövõit, sest taas on üks nn “pudeli viina” tehing kadunud (nagu juhtus minu vanaisa metsaga) ja lõppude lõpuks, kui Sa juba müüd oma kõige kallimat vara, siis meie eesmärk on tagada ka väärikas tulu. Miks Sa muidu müüd!

Ärikliendihaldur
Henry Härm

"Enda vara müümine enampakkumise keskkonnas???" "Miks?"
"Mis on see õiglane hind/väärtus, millega olen valmis oma varast loobuma?"
"Kas ma olen kindel, et minu varast huvitatu on valmis välja käima maksimaalset hinda?"
Olen olemas siin selleks, et aidata leida nendele küsimustele vastust. Lahendama, mis iganes probleeme antud valdkonnas ning leida nendele lahendusi nii, et kõik oleks rahul.

Vanem kliendihaldur
Teilika Anijärv

Olles tööl olnud mitmes erinevas metsafirmas, siin on suur rõõm olla osa ettevõttest, mis päriselt mõtleb maaomanike heaolule. Minu eesmärk on olla maaomanikele abiks, et nemad saaksid oma kinnistu eest maksimaalse tulu ning tehingud oleksid läbipaistvad ja ausad. Meil on väärt teadmised ja tugev baas olla oma alal parimad.

Müügijuht
Raigo Piho

Olen müügialal töötanud üle 10 aasta ning õppinud toime tulema paljude erinevate olukordadega. Lisaks müügitööle olen 12 aastat juhtinud omaenda loodud hobiettevõtlust, mis on mind elus palju õpetanud ja motiveerinud olema edukas. Tohutu jõuallika, energia, parima tahtmise ning enesekindluse ja distsipliini on andnud mulle sport, millega olen tegelenud läbi elu ning saavutanud nii mõnedki suured tiitlid. Täna suunan seda energiat rohkem oma töösse ja maaomanike aitamisse.

Kliendihaldur
Kelly Avald

Olen väga palju kuulnud ütlust: "Mida naised ka metsast teavad." Tahan öelda, et ei pea olema mees tegemaks seda, mis sulle päriselt meeldib. Minu meele teeb rõõmsaks, kui maaomanik saab oma vara eest väärtusliku hinda, sest enamus inimesi teeb selliseid tehinguid vaid korra elus ja miks mitte teha seda siis professionaalide käe ja hoole all.

Ärikliendihaldur
Kevin Jõgiste

Olen rõõmsameelne ja julge pealehakkamisega - minu eesmärgiks on tuua sinu kinnisvaratehingutesse läbipaistvust ja kasumlikkust.

Kliendihaldur
Mihkel Veskimäe

Olen maakodus väiksest peale kokku puutunud metsa- ja põllumajandusega ning see teema on saanud mulle väga südamelähedaseks. Tehingukeskuses tegutsedes püüan jagada oma teadmisi ja innustust maatulundusmaadega majandamiseks, mis oleks kasulik nii kinnistule kui ka maaomanikule.

Ärikliendihaldur
Joel Peetsu

Olen viimased 20 aastat igapäevaselt tegelenud maatulundusmaa kinnistute haldamise, majandamise, ostu ja müügiga. Usun, et saan oma kogemustele tuginedes aidata kliente ka keerulisemate maaküsimuste ja probleemide lahendamisel ning eesmärkide saavutamisel.
Leian, et nii maa ostu kui müügi soovi korral on parimaks lahenduseks oksjon - avaliku enampakkumise puhul saab nii ostja kui müüja olla veendunud, et tehing toimub õiglase turuhinnaga.

Siin tuleb appi Tehingukeskus.

Meil pole tööd, meil on missioon — muuta turg ausamaks, läbipaistvamaks, mugavamaks.

Soovid ka tulla tööle number 1 oksjonikeskkonda? Kirjuta meile!

Võta ühendust +372 5562 1867

ID-kaardiga autentimine

Tühista