Helista meile
+372 5562 1867
Kirjuta meile
info@tehingukeskus.ee
Mobiil-ID
Smart-ID
ID-kaart
Kasutaja
Tasuta hinnapäring

Meie meeskond

Tehingukeskus on ettevõte, mille eesmärk on muuta Eesti maatulundusmaade turg läbipaistvaks, mugavaks ja kasumlikuks nii maaomanikele kui valdkonnas tegutsevatele ettevõtjatele. Oleme võtnud oma südameasjaks personaalse lähenemise igale kinnistule, igale maaomanikule ja igale ostusooviga ettevõtjale.

Tehingukeskuse tiim koosneb kiirelt tegutsevatest ja ambitsioonikate sihtidega noortest. Meeskonna ühine eesmärk on olla usaldusväärseim partner kõigile Eesti maaomanikele ning ostjatele! Saa tuttavaks meie super meeskonna liikmetega.

Matis Hint
Müügijuht
Matis Hint

Ma naudin keeruliste ülesannete lahendamist ja üritan ennast panna olukordadesse, kus olen sunnitud õppima uusi viise lahenduseni jõudmiseks. Me veedame pool oma ärkveloleku ajast tööl ja tööd tehes, see tähendab, et ma hoian ja kaitsen mõlemat keskkonda ja inimesi samamoodi nagu oma kodu ja peret.

Margus Ingver
Juhatuse liige
Margus Ingver

Kuna olen ka ise maaomanik, siis mulle pakub rõõmu kui saan seda tööd tehes maaomanikele pakkuda lisaväärtust, mis on neile kasulik! Tänases maailmas valitsevas infotulvas on väga lihtne teha maaomanikul valesid otsuseid ja valikuid. Minu peamine väljakutse Tehingukeskuse oksjonikeskkonna ühe juhina on teha igapäevast tööd selliselt, et maaomanikel ei jääks tehtavast tehingust mingit kahetsust.

Kaisa Mitt
Kontorijuht
Kaisa Mitt

Mulle on oluline, et kõik asjad oleksid korras. Mulle meeldib tegeleda tabelite ja lepingutega ning mu prioriteet on, et info saaks võimalikult kiiresti edastatud. Samuti suheldes notaritega pean tähtsaks leida parim lahendus, mis sobib kõigile osapooltele. Kui tekib küsimusi, siis helistage julgelt. Pole olemas probleeme, on vaid lahendused!

Peeter Kallas
Tegevjuht
Peeter Kallas

Unistus, mis täitus 20 aastat hiljem, kui hakkasin Tehingukeskuse operatsioonide juhiks. Kuidas? Maaomanikke aidata ja nõustada ei ole kõige lihtsam aga ma ei näe ka paremat või veel õilsamat võimalust metsa müües või majandades, kui seda teha läbi oksjoni keskkonna. Iga oksjon, mis lõpeb edukalt, on minu jaoks töövõit, sest taas on üks nn “pudeli viina” tehing kadunud (nagu juhtus minu vanaisa metsaga) ja lõppude lõpuks, kui Sa juba müüd oma kõige kallimat vara, siis meie eesmärk on tagada ka väärikas tulu. Miks Sa muidu müüd!

Henry Härm
Meeskonnajuht
Henry Härm

"Enda vara müümine enampakkumise keskkonnas??? Miks?""Mis on see õiglane hind/väärtus, millega olen valmis oma varast loobuma?""Kas ma olen kindel, et minu varast huvitatu on valmis välja käima maksimaalset hinda?"Olen olemas siin selleks, et aidata leida nendele küsimustele vastust. Lahendama, mis iganes probleeme antud valdkonnas ning leida nendele lahendusi nii, et kõik oleks rahul.

Raigo Piho
Meeskonnajuht
Raigo Piho

Olen müügialal töötanud üle 10 aasta ning õppinud toime tulema paljude erinevate olukordadega. Lisaks müügitööle olen 12 aastat juhtinud omaenda loodud hobiettevõtlust, mis on mind elus palju õpetanud ja motiveerinud olema edukas. Tohutu jõuallika, energia, parima tahtmise ning enesekindluse ja distsipliini on andnud mulle sport, millega olen tegelenud läbi elu ning saavutanud nii mõnedki suured tiitlid. Täna suunan seda energiat rohkem oma töösse ja maaomanike aitamisse.

Mihkel Veskimäe
Meeskonnajuht
Mihkel Veskimäe

Olen maakodus väiksest peale kokku puutunud metsa- ja põllumajandusega ning see teema on saanud mulle väga südamelähedaseks. Tehingukeskuses tegutsedes püüan jagada oma teadmisi ja innustust maatulundusmaadega majandamiseks, mis oleks kasulik nii kinnistule kui ka maaomanikule.

Kevin Jõgiste
Ärikliendihaldur
Kevin Jõgiste

Olen rõõmsameelne ja julge pealehakkamisega - minu eesmärgiks on tuua sinu kinnisvaratehingutesse läbipaistvust ja kasumlikkust.

Rainer Võsaste
Ärikliendihaldur
Rainer Võsaste

Juba väikse poisina sümpatiseerisid mulle reaalained, eriti matemaatika. Lisaks hindan väga täpsust. Eelmainitu tähendab minu jaoks seda, et numbrid peavad klappima. Leiame maaga seotud tehingutele õiglase alghinna, mida meie oksjonikeskkond aitab maksimeerida. Sinu võit on ka meie võit.

Teilika Anijärv
Vanem kliendihaldur
Teilika Anijärv

Olles tööl olnud mitmes erinevas metsafirmas, siin on suur rõõm olla osa ettevõttest, mis päriselt mõtleb maaomanike heaolule. Minu eesmärk on olla maaomanikele abiks, et nemad saaksid oma kinnistu eest maksimaalse tulu ning tehingud oleksid läbipaistvad ja ausad. Meil on väärt teadmised ja tugev baas olla oma alal parimad.

Mari-Liis Metsoja
Kliendihaldur
Mari-Liis Metsoja

Kas hindate mugavust ja väärtustate oma aega? Minu eesmärk on pakkuda Teile kvaliteetset ja asjatundlikku terviklahendust, tuues Teieni kõik vajaliku peaaegu kui kandikul.Kui Teil on kõrval kogu protsessi vältel valdkonna professionaalid, kes aitavad Teil sellel keerulisel ja pingelisel teel rahulikult ja muretult edasi liikuda, siis mis võiks olla veelgi parem lahendus?Eesti populaarseim maatulundusmaade keskkond ja parim müügimeeskond - need on parima tulemuse saamiseks hädavajalikud.Mida avatum ja koostööaldim Te minuga olete, seda paremini suudan Teile parimat tulemust pakkuda.

Tanel Muusikus
Erakliendi müügiassistent
Tanel Muusikus

Ma olen avatud, abivalmis ja usaldusväärne. Olen keskendunud eesmärkidele ja arengule ning minu eesmärk on olla siin selleks, et just Sinul aidata teha see õige otsus läbi Tehingukeskuse tehingute tegemises.

Hans Kristjan Muhel
Erakliendi müügiassistent
Hans Kristjan Muhel

Olen uhke, et liitusin Tehingukeskuse meeskonnaga, kus päriselt mõeldakse maaomanike nõustamisele ja abistamisele. Minu soov on aidata maaomanikel jõuda parima lahenduseni, kus tehing on aus ning maaomanikule mugav ja kasumlik.

Elza Lutt
Erakliendi müügiassistent
Elza Lutt

Müügitöö on kunst, mis nõuab aega, kannatlikkust ja detailidele keskendumist. Lahenduste ja võimaluste leidmine on väga raske töö, kuid parima tulemuse saavutamine on seda väärt! Olen igati õnnelik olla abiks maaomanikele, kellega saame koos parima tulemuseni jõuda.

Kertu Ernits
Erakliendi müügiassistent
Kertu Ernits

Lapsena veetsin suved maal põldude ja metsade vahel, kus õppisin hindama looduse ilu ja lihtsust, seepärast on mulle oluline, et kinnisvaratehingud oleksid kasulikud nii maale kui ka maaomanikule. Koostöös Tehingukeskusega on Teie edu ja rahulolu meie prioriteet ning me oleme siin, et aidata Teil oma eesmärgid saavutada!

Meil pole tööd, meil on missioon — muuta turg ausamaks, läbipaistvamaks, mugavamaks.

Soovid ka tulla tööle number 1 oksjonikeskkonda? Kirjuta meile!

Võta ühendust +372 5562 1867

ID-kaardiga autentimine

Tühista