Helista meile
+372 5562 1867
Kirjuta meile
info@tehingukeskus.ee
Mobiil-ID
Smart-ID
ID-kaart
Kasutaja
Tasuta hinnapäring

Klientide tagasiside

Geidi Jaas
Geidi Jaas

Kõik arutati läbi, nõustati vastavalt oma kogemustele samades olukordades ja räägiti nii, et midagi ei jäänud segaseks. Hoiti kursis toimuvaga. Ma olen väga-väga rahul!

Toomas
Toomas

Tehingukeskusega koostööst jäi väga positiivne kogemus. Eelnevalt olen suhelnud paarikümmne metsafirmaga, kuid tehingud jäid poolikuks kuna soovitakse metsaomanikku petta. Tehingukeskuse kaudu sain õiglase hinna ja kiire müügitehingu. Kõik sujus suurepäraselt tõrgeteta.

Jaak
Jaak

Tehingukeskusega koostöö oli väga kiire ja korrektne. Jäin väga rahule.

Tambet Song
Tambet Song
Karo Mets OÜ

Meie kogemus Tehingukeskuse koostööpartnerina on olnud hea. Kinnistute enampakkumised mis võitnud oleme on kõik ilusti notaris sujunud ja ka raieõiguste puhul on olnud kõik korrektne. Suhtumine, dokumentatsioon ja suhtlus Tehingukeskusega on olnud hea, oksjonil pakutav on arusaadav ja ei ole esinenud varjatud puuduseid.

Teet Paju
Teet Paju
Metsahake OÜ

Koostöö Tehingukeskuse meeskonnaga on olnud usaldusväärne ja positiivne. Ettevõtte poolne suhtlus meie kui kliendiga on toimunud läbipaistvalt ja kiiresti. Oksjoni keskkonnas olevad pakkumised on kontrollitud ja puudusteta. Jätkame ka edaspidi Tehingukeskuse meeskonnaga koostööd.

Kristy Tättar
Kristy Tättar

Oleme väga-väga rahul! Tehingukeskuses on suurepäraste teadmiste ja kogemustega meeskond, kelle nõuanded ja soovitused on kulda väärt, eriti inimestele, kes maadest ja nende müügist midagi ei tea. Alates maa hindamisest kuni müügi korraldamiseni - kõik sujus väga ladusalt. Suhtlemine kliendiga on professionaalselt positiivne ja südamlik. Isalt päranduseks saadud maatüki müümisel soovisime saada ressursse ema kolimiseks meile lähemale ja oksjoni tulemus ületas mitmekordselt meie ootused. Suurepärane töö ja veelgi suurepärasem tulemus! Suured tänud!

Rein Palopson
Rein Palopson

Tehingukeskusega koostööd hindan väga positiivselt. Minu jaoks kulges kõik väga lihtsalt, piisas ainult lepingu allkirjastamisest. Kõige muuga tegelesid Tehingukeskuse spetsialistid. Jätkake samas vaimus!

Maidu Laks
Maidu Laks

Tehingukeskusega koostöö ja kogemus oli väga meeldiv. Oksjoni käigus hoiti mind oksjoniga alati kursis.

Ilmar Kattai
Ilmar Kattai

Võrratu kogemus, olen väga rahul! Soovitan Tehingukeskust ka teistele maaomanikele.

Meelis Lentso
Meelis Lentso

Esmane kogemus Tehingukeskusega aga kohe väga positiivne. Teenindus viisakas ja asjalik. Kõik toimub kiirelt ja lihtsalt. Kliendi jaoks lihtne ja muretu. Mina soovitan julgelt Tehingukeskus ja eriti kiidaks Andrust tubli töö eest.

Raivo Mätlik
Raivo Mätlik

Tehingukeskusega koostöö oli ladus ja soovitan ka teistele maaomanikele.

Udo
Udo

Minu kogemus Tehingukeskusega oli väga positiivne, kõik oli väga lihtne ja sujuv. Oksjoni hind kerkis samuti üle ootuste suuremaks. Kogu info oli oksjoni ajal olemas ja hoiti kursis.

Jüri Mets
Jüri Mets

Kalmer Tehingukeskusest võttis minuga ühendust väga õigel ajal. Vastavalt oma metsa metsakorralduskavale olingi plaani võtnud metsas teha vajalikud tööd. Oli otstarbekas teha ühel eraldisel lageraie ja kolmel eraldisel hooldusraie. Firmasid, kes soovisid teenust teha oli, kuid nende poolt pakutud summa tundus kuidagi nigelavõitu. Oli plaanis hakata end asjaga kurssi viima ja võtta ühendust tuttavate konsulentidega. Kuid siis tuli kõne Kalmerilt, täpsustasime ja kooskõlastasime veel mõned asjad ja otsus minult asi nendele delegeerida tuli minu poolt suhteliselt kiirelt. Ja ma ei kahetse. Oksjoni hind kujunes 3X kõrgemaks teenuse pakkujate poolt pakutust. Lisaks sain kogemuse võrra rikkamaks ja ka positiivse emotsionaalse elamuse oksjoni toimumise jälgimisest reaalajas.

Urve Kume
Urve Kume

Asjalik äriajamise koht, sain abi ja häid nõuandeid. Kui müüjad ja ostjad saavad siin kokku ja oma tehingud tehtud, siis on ju hästi.

Triinu Halliste-Kallas
Triinu Halliste-Kallas

Olen väga meeldivalt üllatunud, et olles ise müügi asjus täielik võhik, sain ma Tehingukeskuse poolt kindla seljataguse, kes abistas ja juhendas iga küsimuse ja mure korral, leidis alati aega, et minuga tehtut arutada ning hoidis mind pidevalt uue infoga kursis. Tundsin, et mina kliendina olen väärtustatud ja hoitud, ning et õigetesse kätesse läheb ka oksjoni korras müüdav maa. Olen lõputult tänulik, et ajate oma asja südamega, ning et ükski küsimus ei tundu teie jaoks tühine või rumal ning annate väga kasulikku infot kogu metsamajandamise kohta. Tõeliselt meeldiv ning meeldejääv kliendikogemus!

Tõnu Nugiseks
Tõnu Nugiseks

Asjaajamine Tehingukeskusega osutus väga edukaks ja positiivseks. Kõikidele probleemsetele küsimustele saab alati lahendus leitud. Kuna olen ise ,,aeglane,, asjaajaja ,siis Tehingukeskuse abiga sai kõik kiirelt tehtud. Väga kompetentsed ja vastutulelikud tegijad. Olen ülimalt rahul ja soovitan kindlasti ka teistele! Soovitan, et võiksite ennast suuremalt promoda!

Martin Kaus
Martin Kaus

Tehingukeskusega kogemus väga positiivne. Kõik on hästi organiseeritud ja lahendused leitakse kiiresti. Soovitan Tehingukeskust tehingupartneriks ka teitele maaomanikele.

Signe Sokk
Signe Sokk

Hindan väga Tehingukeskusega koostööd, see oli väga lihtne, kiire ja mugav. Iga küsimus leidis kiirelt vastuse. Soovitan kõigile.

EU
Eha Uuselu

Kogemus oli positiivne, sõbralik ja asjatundlik suhtlemine, sain head nõu ja soovitusi. Info oli piisav ja teave edastati kiiresti.  Oksjoni läbiviimine sujus hästi. Rõõmu teeb, et mõlemad kinnistud said edukalt müüdud.

HR
Hillar Rebane

Probleeme ei olnud, jäin väga rahule. Tulemus oli üle ootuste.

MT
Marti Tisler

Väga hea teenindus ja kiire asjaajamine. Kõik sujus hästi ja soovitan Tehingukeskust ka teistele.

NO
Niina Org

Oli väga meeldiv koostöö. Jätkake samas vaimus. Kindlasti jagan head kogemust oma tuttavatele.

M
Margit

Asjaajamine oli mugav, kiire ja märkamatu. Hästi sujuv korraldus. Tehingukeskuse järjekindlus viis positiivse tulemuseni.

L
Lauri

Koostöö Tehingukeskusega oli väga meeldiv ja meeldis, et olin pidevalt informeeritud kõigest.

SM
Sirley Mugu

Algul suhtusin umbusuga aga tegelikkus osutus ülimalt positiivseks, imeline suhtlus ja profesionaalsus. Ise ei pidanud mitte midagi tegema, lausa kandikul kanti ette tehing algusest lõpptulemuseni välja. Jäin väga rahule.

JL
Janno Laar

Mind nõustati kogu protsessi vältel, oli väga pühendunud ja asjatundlik maanõunik, kelle abile kogu tehing ka teostus. Ta hoidis mind asjade käiguga pidevalt kursis, julgustas ja andis väärtuslikke nõuandeid. Väga sõbralik ja toetav, lapsepõlvemälestustega seotud maatükki on raske müüa ja ilma tema toeta ja abita poleks ma sellega hakkama saanud. Mina jäin väga rahule.

ET
Erika Taidre

Tehingukeskusega koostöö oli väga meeldiv. Kindlasti soovitaksin Tehingukeskust ka teistele maaomanikele.

MM
Meelis Mäss

Väga hea kogemus. Minuga telefonitsi suheldi ja oldi väga hea suhtleja, ei oldud pealetükkiv, vaid seletati kõik arusaadavalt lihtsas keeles lahti. Tehingukeskuse poolne asjaamine ja otsustamine käib kiirelt, asjatundlikult ning on läbipaistev. Üritasin 2 aastat oma kinnistut Kuldse Börsi kaudu müüa, aga ostja, kes maksis mulle sobiva hinna, tuli lõpuks Tehingukeskuse oksjoni kaudu. Väga sümpaatne teeninduskultuur.

AK
Aivar Kaal

Väga meeldiv teenindus. Kõik oli väga korrektne.

OK
Oksana Kostjuk

Väga korrektne asjaajamine. Kõik seletati hästi lahti ja kõik minu küsimused said selged vastused.

MK
Margus Kleeman

Ei ole kunagi usaldanud selliseid tehinguid, kuid seekord pean oma sõnu sööma, kuna lõpptulemus oli hea.

OL
Ott Liivlaid

Tehingukeskuse kaudu saadav tulemus ületas ootusi.

KK
Kristi Kuusik

Väga professionaalne ja kliendisõbralik. Kuna minul puudus eelnev kogemus analoogsete oksjonite osas, siis minu jaoks oli see väga meeldiv koostöö. Hea oli teada, et kliendi rahulolu oli esikohal!

O
Ove

Tehingukeskusega asjaajamine kulges ladusalt. Suhtlemine oli meeldiv, positiivsust ja entusiasmi üles näitavad töötajad.

MJ
Marju Jõks

Tehingukeskusega kogemus oli minule kui tegelikult maamüümisega ning oksjonitega mitte väga parimas kursis olevale inimesele, väga professionaalne, asjatundlik ning kindlasti ka sõbralik ja abipakkuv. Kui esmakordselt helistati, siis olin pigem kahtleval seisukohal nii müügikeskkonna kui kogu olukorra suhtes. Siiski aja möödudes veendusin üha enam, et tegelikult võib ju proovida maa müümist oksjonil. Nagu kokku lepitud, helistas Kevin kuu või veidi hiljem tagasi ning olin selle aja jooksul otsusele jõudnud. Kogu oksjoni vältel hoidis müügiinimene mind kursis huvitundjate arvuga ning tõsi oli ka jutt, et oksjon läheb viimastel päevadel elama. Tänu üpris tublidele pakkujatele, kes üllatasid tuhande(te) eurode suuruste pakkumiste sammudega, kerkis maa müügihind enam-vähem 10000€ kõrgemaks kui olin tegelikult lootnud. Suured tänud Tehingukeskusele. Suhtlus ning asjatundlikkus ning kliendisõbralikkus oli viimase peal.

AJ
Aarne Jürisoo

Tehingukeskusega väga meeldiv kogemus. Tekkinud küsimustele sain asjatundlikud selgitused. Suhtlus oli sõbralik ja professionaalne. Minu jaoks toimis kõik laitmatult.

M
Marina

Jäin Tehingukeskuse teenusega väga rahule. Oldi sõbraliku suhtumisega, abivalmis ja selgitati väga hästi ära, miks on kasulik kasutada oksjoni keskkonda maa müügiks. Olime meeldivalt üllatunud, kui lõpphind kujunes oodatust kõrgemaks.

TT
Tanel Ting

Suurepärane, toetav ja abivalmis suhtlemine. Väga sujuv ja kiire tegutsemine. Ning rõõmustav ja positiivne tulemus müümisega.

LE
Ly Eesmaa

Olen väga rahul. Meeldiv suhtumine, kohene abivalmidus, kiire tagasiside.

AR
Argo Reiljan

Suve jooksul helistas mitu inimest, kes metsa vastu huvi tundsid. Tehtud pakkumised aga ei äratanud huvi ning jäid kindlasti alla hinna, mida ise arvasin puidu väärt olevat. Ei teadnudki, et oksjonivõimalus üldse olemas on! Jäin kõigega väga rahule. Juba Teie esimene helistaja tekitas usalduse, jäädes samal ajal pealetükkimatuks. Ka oksjon kulges sujuvalt nagu kogu paberimajanduski. Minu metsaomanikust isa oli väga üllatunud, kui ütlesin talle, et plats on juba puhas. Ja oligi puhas - okstega hoolikalt ümber käidud ja uhked seemnepuud kasvama jäetud. Aitäh!

MP
Marek Piir

Tehingukeskus.ee keskkond muutis raieõiguse müügi minu jaoks äärmiselt lihtsaks. Kogu müügiprotsess kuni raieõiguse müügini läks Tehingukeskuse abiga väga sujuvalt. Nende poolne asjaajamine oli väga kiire ja hästi organiseeritud. Meeldiv koostöö ja pidev asjadega kursis hoidmine jättis väga usaldusväärse mulje ja selles ei ole ma pidanud mitte hetkekski pettuma. Proffesionaalne asjaajamine ja suhtlus on asjad, mis iseloomustavad nende meeskonda tänu millele saab tekkida usaldusväärne koostöö, mis on kõige tähtam. Enampakkumise lõpp oli ülimalt põnev ja tulemus üllatas mind positiivses mõttes kuna olin varem saanud erinevaid pakkumisi juhuhelistajailt, kes pakkusid minu raieõiguse eest pea poole väiksemat hinda.

UA
Ulvi Allas

Pean Tehingukeskusega kogemust väga meeldivaks ja profesionaalseks. Suhtlus oli meeldiv, hetkeolukorrast anti alati teada. Oleme väga väga rahul.

AI
Anne Ilmoja

Tehingukeskusega igati meeldiv kontakt ja suhtlemine kogu protsessi vältel. Kogemus oli küll esmakordne aga igati rahul. Olen kontakte jaganud tutvusringkonnas.

MT
Monika Talistu

Minu kogemus Tehingukeskusega kinnistu müügi protsessis on olnud väga koostöine ja tulemuslik. Üllatas Tehingukeskuse kiire ja eesmärgipõhine ehk professionaalne suhtlemine. Kõik laabus väga kiiresti kuni jõudis lõpuks üllatusliku lõpptulemuseni. Väga kiidan ja soovitan julgelt!

J
Janek

Tegutsevad väga professionaalselt ning lähtuvad kliendi (müüja) huve silmas pidades. Antud oksjoni korraldus tundub kõige parem, mille tulemusel kujundatakse sõltumatu “turu” hind.

SH
Sven Härma

Tehingukeskusega kogemus väga meeldiv. Kui küsiti kas paremini saaksid nad ka veel midagi teha siis küsin, kas paremini on ka võimalik?

JJM
Jaanika ja Maarja

Väga meeldiv koostöö ja sõbralik suhtlus. Kogu oksjoni aja hoiti väga põhjalikult kursis, et kuidas läheb. Enne oksjonit nõustati, et milline alghind valida jne. Kuna sama kinnistu oli meil juba korra olnud oksjonil ühes teises keskkonnas aga seal ei õnnestunud seda müüa. Tehingukeskuse keskkonnas aga saime kinnistu müüdud kallimalt kui üldse oskasime loota. Meie oleme väga rahul ja kindlasti soovitame ka teistele. Kui tulevikus peaks tekkima soov veel kinnistuid müüa siis kindlasti ajame asju kohe Tehingukeskusega.

VM
Vaino Mölder

Tehingukeskusega koostöö üllatavalt positiivne. Nõuanded olid asjakohased ja suhtlemine igati meeldiv. Müügiprotsessi jooksul sain infot, mida poleks ise osanud küsidagi. Lõpptulemuseks loodetust kõrgem müügihind. Oli igati kasulik koostöö.

H
Harry

Mõned aastad tagasi sain päranduseks maad. Kuna mul endal maaga mingeid plaane ei olnud, otsustasin maa müüki panna. Saigi ühte kinnisvara portaali kuulutus pandud, möödus aasta enne kui keegi huvi tundis.
Möödus veel üks aasta kui maa kokkuostjad hakkasid päris tihti helistama, ainult hinnas ei jõudnud me kuidagi kokkuleppele. Kõik tahtsid muidu maa kätte saada. Ühel päeval helises telefon ja küsiti jälle ega mul maad pole müüa. Vestlesime pikalt ja sain teada, et on olemas Tehingukeskus kus saab maa oksjonile panna. Jutt oli mõistlik ja hind sobilik, nii läkski tehinguks. Oksjoni lõpptulemus oli üllatav, tunduvalt suurem kui lootsin. Lõpuks saingi maad õiglase hinnaga müüdud. Soovitan teistelegi Tehingukeskust kui te ei taha maad muidu ära anda.

T
Teet
Meite Saar OÜ

Parafraseerides " Casino Royal" filmi oleks lühike vastus järgmine:
I'm afraid that your friend Matis... is actually MY friend Matis.

T
Tia

Väga sõbralikud ja abivalmid. Kiire reageerimine kui tekkis küsimusi.

AH
Ain Hannus

Mida saaks Tehingukeskus veel paremini teha ei oskagi öelda. Väga hea kogemus.

KL
Kristjan Luts

Jäin Tehingukeskusega väga rahule. Koostöö läks kiirelt ja sujuvalt. Kõik toimis väga hästi.

TR
Terje Ridari

Väga mugav ja meeldiv teenindus. Suur Äitähh Kevinile!

KK
Kalev Kingsep

Olen Tehingukeskusest saadud kogemuse ja teenindusega väga rahul.

MK
Merko Kärp

Jäin väga rahule. Ega alguses suurt miskit ei osanudki oodata aga kui olin väsinud otse pakkumistest raieõigusele, otsustasin Tehingukeskusest Kevinile võimaluse anda. Veel eelmisel õhtul enne oksjoni lõppu polnud pakkumisi tehtud ja arvasin juba, et pidanuks müüma suvalisele firmale, kes raieõigust osta tahtis. Oksjoni lõpptulemusel hind aga keris tublisti kõrgemaks kui mulle varasemalt pakutud oli. Väga rahul ja soovitan Tehingukeskust ka teistele.

Oled juba Tehingukeskuse kaudu jõudnud eduka tehinguni?

Meile on äärmiselt oluline, et saaksime maaomanikele pakkuda konkurentsitult parimat teenust ja parimaid tulemusi. Selle saavutamiseks palume sul vastata viiele väga lihtsale küsimusele.

Vasta küsimustikule

ID-kaardiga autentimine

Tühista