Olgugi, et hetkel ei ole tegemist konkreetselt majanduskriisiga, siis inimeste käitumismustrid on sarnased. Ärevates olukordades hakatakse müüma vara tunduvalt odavamalt, kui on selle tegelik väärtus. Sellistes olukordades tuleb kõiki võimalusi adekvaatselt hinnata ning leida kõige efektiivsem lahendus kriisi situatsioonis.

Kinnisvara, põllumaa ja metsa oksjonid vähendavad võimalust, et inimesed müüvad enda vara lühiajalistest emotsioonidest tingitult turuhinnast madalamalt. Oksjon on kõige kiirem ja ohutum viis, kus enampakkumine = minimaalne aeg, maksimaalne tehing. Kõige selle juures eriti oluline on kasutada spetsialistide abi neil, kes igapäev valdkonnaga kokku ei puutu. Tehingukeskus ja Varakeskuses suhtlevad oma ala spetsialistid kõige potentsiaalsemate huvilistega personaalset, et tekitada konkurentsi ja saavutada 40%+ suuremat tulu, kui ise ostjat otsides.

Kas arukas varade müümine aitaks nii mõnelgi Venemaast sõltuval puidutööstusel/puidu sektori ettevõttel raske aja üle elada? Omades kinnisvara, maad või metsa, mida saab oksjoni korras maha müüa, et katta sanktsioonidest tulenevaid lisakulusid, saab päästa nii mõnegi ettevõtte.

Kui soovid rohkem infot, kuidas enda metsa, maad või kinnistut kõige kasumlikumalt müüa, siis võta ühendust meie spetsialistidega info@tehingukeskus.ee või helista telefoni numbril +372 5562 1867