Eelöeldu tõi ettevõttele koha Äripäeva gasellide pingereas. Gasellettevõtted on kiired, paindlikud ja julged edasipürgijad, kes paistavad silma kiire kasvu ja töökohtade loomisega. Gasellide TOP-i koostaja on Äripäeva toimetus ja gaselli tiitel antakse ettevõtetele, kelle käive ja kasum on viimase 3 aasta jooksul kasvanud vähemalt 50 protsenti. Selliseid ettevõtteid on Eestis vähem kui 1 protsent, täpsemalt 638.

Tehingukeskus on teinud kolme aastaga hüppe nullist enam kui tänavuse 10 miljoni euro suuruse edukate oksjonite käibeni ning ettevõtte erakliendi müügijuhi Margus Ingveri sõnul on edu taga olnud soov olla müügis parim ja professionaalsem. „Võtsime motoks olla ausad, tehes seda, mida oleme lubanud,“ rääkis ta. „Tänu sellele saavutasime klientide usalduse ja see on aidanud meid kiirel kasvul, sest me tegelikult mõtleme ja teeme seda, mida räägime.“

Selline lähenemine on aidanud Tehingukeskusel kiiresti luua usaldust nii maaomanike kui ka ostjate silmis. Nad on välja toonud Tehingukeskuse eelised - profesionaalse lähenemise, asjaajamise kiiruse, lubadustest kinnipidamise, aususe ja tehingute läbipaistvuse.

Kiirelt kasvav Gasell

Ainuüksi 2022.a on Tehingukeskus viinud läbi enam kui 250 edukat enampakkumist, mille käive ületab 10 miljonit ja sellest on hinnatõus ehk maaomaniku lisakasu müügist rohkem kui 1,2 miljonit eurot.

Margus Ingver lisas, et edu aluseks on kindlasti olnud kokkuhoidev ja edumeelne meeskond, kes takistusi ületades on jäänud sihikindlaks. „Ühtlasi näeme klientidelt kogutud tagasisidest, et oleme täitnud enda eesmärgi olla kõige mugavam ja parima klienditeenindusega oksjonikeskkond Eestis. Eks iga ettevõtte edu määrab kokkuvõttes miljon väikest muutujat, kuid ilma motiveeritud ja professionaalse meeskonnata pole ka maailma parima ideega midagi peale hakata,“ ütles ta.

Ettevõttes töötab praegu üle 10 töötaja, kuid plaanid on Tehingukeskusel suured. „Meie eesmärk pole vähem ega rohkem kui turuliidri positsioon ja miks ei võiks Eesti maatulundusmaade tehingutest juba lähiaastatel 20-40 protsenti käia läbi Tehingukeskuse,“ ütles Margus Ingver. Samuti paneb Tehingikeskus järgnevatel aastatel üha suuremat rõhku oma sõsarportaali Varakeskus arendusele.

gasell