Meie eesmärk on viia Sind kokku maaomanikega, kellel on kindel huvi oma kinnistut müüa või majandada. Selle asemel, et raisata aega ja raha kümnete kinnistute üle vaatamisele, mis lõppkokkuvõttes tehingusse ei jõuagi, võid meie keskkonnas kindel olla, et parima pakkujana saad ka tehingu! Tegeleme Sinu eest maaomanike nõustamisega ja korraldame kogu asjaajamise ning Sina saad tegeleda oma põhitööga – olgu selleks siis metsamajandus või põlluharimine.

Matis Hint Müügijuht | Tehingukeskus.ee

Miks Tehingukeskus?

Säästad aega

Tehingukeskuse kliendid on oma valikutes kindlad, mistõttu jäävad ära nii pikad telefonikõned kui sajad tühjad sõidetud kilomeetrid.

Personaalne teenindus

Meie müügijuht hoiab Sind alati kursis just nende oksjonitega, mis Sulle enim huvi võiksid pakkuda.

Korrektne asjaajamine

Kasutame korrektseid lepinguid ja hoiame neid Sulle mugavalt igal ajal kättesaadavatena.

Kindel tehing, kindel tasu

Meie teenustasu ostjale on vaid 3,9% õnnestunud enampakkumise lõppsummalt ehk kordades vähem,kui küsivad vahendajad või maksad reklaami eest!

Mugav ja läbipaistev

Tahame, et Sulle oleks kõik kinnistu ja tehinguga seotud asjaolud teada enne selle sõlmimist. Seetõttu pole meie portaalis ühtegi varjatud tasu ega salanippi - kõik ongi nii lihtne kuis näib.

Liitu kohe, et olla kursis turu parimate
pakkumistega! Aitame Sind hea meelega!

Registreeri
kasutajaks

Registreeri Tehingukeskuse kliendikonto siin. Peale registreerumist saad kinnitada oma andmed ning siduda oma kontoga endaga seotud ettevõtted, mille alt edaspidi pakkumisi teha.

Müügijuht
kinnitab konto

Pärast kasutajaks registreerimist võtab müügijuht Sinuga ühendust ning aitab tutvustada kogu keskkonna toimimist ja seadistada Sulle meelepärased teavitused.

Seadista
teavitused

Aitame Sul seadistada e-posti teavitused uute oksjonite lisandumisest või huvipakkuvate oksjonite edenemisest.

Osale
oksjonitel

Osale oksjonitel - kui oled parim pakkuja, saad ka garanteeritud tehingu. Kui oled leidnud huvi pakkuva oksjoni, saad teha omapoolse pakkumise. Parima pakkumise tegemisel, saad ka garanteeritud tehingu.

Kliendid meist

Aira Toss
Greengold Timberlands 1 OÜ
Minu kogemus Tehingukeskuse koostööpartnerina on olnud igati positiivne. Meeldib see, et oksjonite toimumisaja kohta saadetakse meeldetuletavaid teavitusi. Tore on ka see, et üsna ruttu laienes ka notariaalsete tehingute sõlmimise asukoha valik.
Tambet Song
Karo Mets OÜ
Meie kogemus Tehingukeskuse koostööpartnerina on olnud hea. Kinnistute enampakkumised mis võitnud oleme on kõik ilusti notaris sujunud ja ka raieõiguste puhul on olnud kõik korrektne. Suhtumine, dokumentatsioon ja suhtlus Tehingukeskusega on olnud hea, oksjonil pakutav on arusaadav ja ei ole esinenud varjatud puuduseid.
Teet Paju
Metsahake OÜ
Koostöö Tehingukeskuse meeskonnaga on olnud usaldusväärne ja positiivne. Ettevõtte poolne suhtlus meie kui kliendiga on toimunud läbipaistvalt ja kiiresti. Oksijoni keskkonnas olevad pakkumised on kontrollitud ja puudusteta. Jätkame ka edaspidi Tehingukeskuse meeskonnaga koostööd.

Miks tehingukeskus?

100%
Parima pakkumise puhul garanteerime sulle kindla tehingu
3,9%
Meie teenustasu ostjale on vaid 3,9%!
300+
Rohkem kui 300 edukat tehingut aastas!

Tunned nagu kompaksid võpsikus?
Proovi meie hinnakalkulaatorit!

Hinnakalkulaator

ID-kaardiga autentimine

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.
Tühista