Maatulundusmaa 100%
- Metsateatiste nr: 50001197274, 50001197275 ja 50001197276 enampakkumine.
- Kinnistule puudub ligipääs avalikult kasutatavalt teelt.
- Väljaveoks kasutatavad teed ja laoplats tuleb raietööde lõppedes täielikult taastada.
- Raiejäätmed tuleb koristada väljaveotähtaja lõpuks 27.01.2027.
- Fotod: Metsaregister, Maa- ja Ruumiameti Fotoladu.
Raieõiguse enampakkumise võitja on kohustatud täitma keskkonnasisest raiepäevikut, mille osadeks on raie staatus (alustamata, alustatud või lõpetatud), raietöödega alustamise ja tööde lõppetamise kuupäev. Samuti tuleb sisestada vähemalt kolm pilti peale raietööde lõpetamist: raielangist, väljaveoteest ja ladustamise kohast. Kui näiteks raielank ühele pildile ära ei mahu on kohustuslik sisestada piisavalt, et oleks ülevaade tehtud tööst.
NB! Raieõiguse enampakkumise võitjal on lubatud töödega alustada hetkest, mil ostuhind on jõudnud maaomaniku kontole.
Lihtoksjonil määratakse enampakkumisele alghind ja lõpukuupäev. Enampakkumise võidab suurima pakkumise teinud Ostja.
Alla alghinna tehtud pakkumiste summad pole teistele Ostjatele nähtavad. Kui enampakkuja teeb pakkumise, mis jääb alla enampakkumise alghinna või piirhinna, peab enampakkuja arvestama, et tema pakkumine on siduv kuni nelja (4) tööpäeva jooksul alates pakkumise tegemisest või enampakkumise lõppemisest. Nimetatud perioodi jooksul edastab Haldaja pakkumise Müüjale ning Müüjal on õigus otsustada pakkumise aktsepteerimise või tagasilükkamise üle. Kui Müüja nimetatud tähtaja jooksul pakkumist ei aktsepteeri, lõpeb enampakkuja seotus pakkumisega automaatselt.
Tegemist on automaatselt pikeneva lõpuga enampakkumisega. Juhul kui alghinna või alghinnast suurem viimane pakkumine on tehtud vähem kui 5 minutit enne enampakkumise tähtaega, pikeneb lõpp automaatselt 5 minuti võrra.
Enampakkumises esitletud informatsioon on koostatud avalike andmete ja Müüja kirjelduste põhjal. Tehingukeskus ei vastuta objektiga seotud informatsiooni õigsuse eest, mistõttu soovitame enampakkumisel osalejal alati andmeid (nt kinnistu seisukord looduses, looduskaitselised piirangud, jms) kontrollida. Tehingukeskus ei vastuta Pakkuja poolt esitatud või esitamata dokumentide õigsuse ega piisavuse eest.
Sarnased oksjonid
Meie kliendid räägivad

Kalmer Tehingukeskusest võttis minuga ühendust väga õigel ajal. Vastavalt oma metsa metsakorralduskavale olingi plaani võtnud metsas teha vajalikud tööd. Oli otstarbekas teha ühel eraldisel lageraie ja kolmel eraldisel hooldusraie. Firmasid, kes soovisid teenust teha oli, kuid nende poolt pakutud summa tundus kuidagi nigelavõitu. Oli plaanis hakata end asjaga kurssi viima ja võtta ühendust tuttavate konsulentidega. Kuid siis tuli kõne Kalmerilt, täpsustasime ja kooskõlastasime veel mõned asjad ja otsus minult asi nendele delegeerida tuli minu poolt suhteliselt kiirelt. Ja ma ei kahetse. Oksjoni hind kujunes 3X kõrgemaks teenuse pakkujate poolt pakutust. Lisaks sain kogemuse võrra rikkamaks ja ka positiivse emotsionaalse elamuse oksjoni toimumise jälgimisest reaalajas.
Jäta enda ja kinnisvara andmed ning meie haldurid võtavad Sinuga esimesel võimalusel ühendust.