Helista meile
+372 5562 1867
Kirjuta meile
info@tehingukeskus.ee
Mobiil-ID
Smart-ID
ID-kaart
Kasutaja
Tasuta hinnapäring

Jaanirahva ja Väino

Jaanirahva: Lääne-viru Maakond, Vinni Vald, Venevere Küla, Jaanirahva
Väino: Lääne-viru Maakond, Vinni Vald, Luusika Küla, Väino
Jaanirahva
Väino
Oksjoni ülevaade
Oksjoni tüüp
Lihtoksjon
Tehingu liik
Kinnistute müük
Alghind
65 000€
Aega jäänud
1 päeva 01:50:55
Algas
11.08.2025 14:09
Lõpeb
25.08.2025 15:00
Viimased pakkumised
Sellele oksjonile ei ole veel pakkumisi tehtud.
Kinnistute ülevaade
Kinnistute arv
2
Kogupindala
5,29 ha
Tihumeetrid kokku
800 tm
Puuliigid
Mänd, Kuusk
Hetke hind:
65000
Aega jäänud:
1 päev
Tee oma pakkumine
Oksjoni lõpuni
1 päeva 01:50:55
Pakkumise samm
100€
Jaanirahva (38101:005:0792)
Lääne-viru Maakond, Vinni Vald, Venevere Küla, Jaanirahva
3,84 ha
Katastritunnus
38101:005:0792
Hinnanguline tagavara
800 tm
Kinnistu nimi
Jaanirahva
Peapuuliigid
Mänd, Kuusk
Kinnistu aadress
Lääne-viru Maakond, Vinni Vald, Venevere Küla, Jaanirahva
Peale MMK koostamist teostatud raietööd
Jah
Pindala
3,84 ha
Kehtiv metsamajanduskava
Jah
Maakasutus
Mets
Maatulundusmaa 100%
Muud piirangud/tingimused
Kinnistule kehtivad kitsendused: maardla; ranna või kalda ehituskeeluvöönd, veekaitsevöönd, piiranguvöönd; maaparandushoiu-ala; eesvoolu kaitsevöönd; veekogu kallasrada.
Väino (38101:005:0065)
Lääne-viru Maakond, Vinni Vald, Luusika Küla, Väino
1,45 ha
Katastritunnus
38101:005:0065
Pindala
1,45 ha
Kinnistu nimi
Väino
Maakasutus
Mets
Maatulundusmaa 100%
Kinnistu aadress
Lääne-viru Maakond, Vinni Vald, Luusika Küla, Väino
Muud piirangud/tingimused
Kinnistule kehtivad kitsendused: maardla; ranna või kalda ehituskeeluvöönd, veekaitsevöönd, piiranguvöönd; eesvoolu kaitsevöönd.
Oksjoni lisainfo
  • Jaanirahva kinnistutele on ligipääs avalikult kasutatavalt teelt.
  • Väino kinnistule puudub ligipääs avalikult kasutatavalt teelt, ligipääs eraomandis pinnasteelt.
  • Metsa tagavara on hinnanguline ja vajab Ostjal kohapeal üle kontrollimist.
  • Fotod: Metsaregister ja Maa-ja Ruumiameti Fotoladu. Ortofotol kujutatud kinnistu piirjooned on umbkaudsed ja illustratiivse tähendusega.
Oksjoni pildid
Võta ühendust agendiga
Kertu Ernits
"Leiame koos parima lahenduse!"
Oksjoni reeglid

Lihtoksjonil määratakse enampakkumisele alghind ja lõpukuupäev. Enampakkumise võidab suurima pakkumise teinud Ostja.

Alla alghinna tehtud pakkumiste summad pole teistele Ostjatele nähtavad. Alla alghinna tehtud pakkumised edastatakse müüjale 24h jooksul, misjärel on viimasel 48h aega otsustamaks, kas müüa oksjoni ese parimale pakkujale. NB! Ka alla alghinna tehtud pakkumine on Ostja jaoks siduv!

Iga pakkumine on Ostja jaoks siduv. Pakkumist tehes nõustute kõigi keskkonnas kehtestatud tingimustega.

Enampakkumise võitja tehingust taganemine ei vabasta enampakkumise võitjat kohustusest tasuda teenustasu ja saamata jäänud tulu osa vastavalt Oksjonipidajaga kokku lepitud tingimustes.

Enampakkumises esitletud informatsioon on koostatud avalike andmete ja müüja kirjelduste põhjal. Tehingukeskus ega müüja ei vastuta objektiga seotud informatsiooni õigsuse eest, mistõttu soovitame enampakkumisel osalejal alati andmeid (nt kinnistu seisukord looduses, looduskaitselised piirangud, jms) kontrollida.

Pakkumist tehes kinnitab Pakkuja, et omab kogu vajalikku informatsiooni, mida peab vajalikuks oksjonil osalemiseks. Tehes pakkumist ilma vajaliku informatsioonita või esitatud informatsiooni kontrollimata, lasub kogu vastutus Ostjal.

Tehingukeskus ega müüja ei vastuta kohaliku omavalitsuse poolt seatud piirangute, kitsenduste ja arendamisvõimaluste eest.

Tegemist on automaatselt pikeneva lõpuga enampakkumisega. Juhul kui alghinna või alghinnast suurem viimane pakkumine on tehtud vähem kui 5 minutit enne enampakkumise tähtaega, pikeneb lõpp automaatselt 5 minuti võrra.

Meie kliendid räägivad

Aili Keps
Aili Keps

Olen väga rahul. Minuga suhtles Hr. Raigo Piho. Kõik oli selge ja konkreetne. 76 aastasena kartsin, et ei saa hakkama aga tänu temale oli kõik väga kiire. Suur tänu, et Tehingukeskus on olemas!

Loe kõiki arvustusi
Lisa ka enda kinnistu oksjonile

Jäta enda ja kinnisvara andmed ning meie haldurid võtavad Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

*
*
*
*

Pakkumise tegemiseks pead olema sisselogitud

ID-kaardiga autentimine

Tühista