Helista meile
+372 5562 1867
Kirjuta meile
info@tehingukeskus.ee
Mobiil-ID
Smart-ID
ID-kaart
Kasutaja
Tasuta hinnapäring

Kuusiku

Hiiu Maakond, Hiiumaa Vald, Tahkuna Küla, Kuusiku
Kuusiku
Oksjon on lõppenud!
Oksjoni ülevaade
Oksjoni tüüp
Lihtoksjon
Tehingu liik
Kinnistute müük
Viimased pakkumised (1)
31.03.2025 14:57
Alla alghinna
Kinnistute ülevaade
Kinnistute arv
1
Kogupindala
4,68 ha
Tihumeetrid kokku
979 tm
Puuliigid
Mänd, Kask, Sanglepp
Kuusiku (39201:004:0493)
Hiiu Maakond, Hiiumaa Vald, Tahkuna Küla, Kuusiku
4,68 ha
Katastritunnus
39201:004:0493
Hinnanguline tagavara
979 tm
Kinnistu nimi
Kuusiku
Peapuuliigid
Mänd, Kask, Sanglepp
Kinnistu aadress
Hiiu Maakond, Hiiumaa Vald, Tahkuna Küla, Kuusiku
Peale MMK koostamist teostatud raietööd
Ei
Pindala
4,68 ha
Kehtiv metsamajanduskava
Jah
Maakasutus
Mets
Maatulundusmaa 100%
Kehtivad raieteatised
Ei
Muud piirangud/tingimused
Kinnistul asuvad osaliselt III kategooria kaitsealused liigid ja kivistised.
Oksjoni lisainfo
  • Kinnistule puudub ligipääs avalikult kasutatavalt teelt. Kinnistu piirneb kolmest suunast riigiomandisse kuuluvate kinnistutega, kust võib olla potentsiaalne ligipääs. 
  • Metsa tagavara on hinnanguline ning vajab Ostjal kohapeal üle kontrollimist.
  • Kinnistul puudub elektriliitumine, lähim alajaam on 340 meetri kaugusel.
  • Fotod: Metsaregister, Maa-amet & Maa-ameti Fotoladu 2024 & 2025.
Oksjoni pildid
Võta ühendust agendiga
Rainer Võsaste
"Leiame koos parima lahenduse!"
Oksjoni reeglid

Lihtoksjonil määratakse enampakkumisele alghind ja lõpukuupäev. Enampakkumise võidab suurima pakkumise teinud Ostja.

Alla alghinna tehtud pakkumiste summad pole teistele Ostjatele nähtavad. Alla alghinna tehtud pakkumised edastatakse müüjale 24h jooksul, misjärel on viimasel 48h aega otsustamaks, kas müüa oksjoni ese parimale pakkujale. NB! Ka alla alghinna tehtud pakkumine on Ostja jaoks siduv!

Iga pakkumine on Ostja jaoks siduv. Pakkumist tehes nõustute kõigi keskkonnas kehtestatud tingimustega.

Enampakkumise võitja tehingust taganemine ei vabasta enampakkumise võitjat kohustusest tasuda teenustasu ja saamata jäänud tulu osa vastavalt Oksjonipidajaga kokku lepitud tingimustes.

Enampakkumises esitletud informatsioon on koostatud avalike andmete ja müüja kirjelduste põhjal. Tehingukeskus ega müüja ei vastuta objektiga seotud informatsiooni õigsuse eest, mistõttu soovitame enampakkumisel osalejal alati andmeid (nt kinnistu seisukord looduses, looduskaitselised piirangud, jms) kontrollida.

Pakkumist tehes kinnitab Pakkuja, et omab kogu vajalikku informatsiooni, mida peab vajalikuks oksjonil osalemiseks. Tehes pakkumist ilma vajaliku informatsioonita või esitatud informatsiooni kontrollimata, lasub kogu vastutus Ostjal.

Tehingukeskus ega müüja ei vastuta kohaliku omavalitsuse poolt seatud piirangute, kitsenduste ja arendamisvõimaluste eest.

Tegemist on automaatselt pikeneva lõpuga enampakkumisega. Juhul kui alghinna või alghinnast suurem viimane pakkumine on tehtud vähem kui 5 minutit enne enampakkumise tähtaega, pikeneb lõpp automaatselt 5 minuti võrra.

Meie kliendid räägivad

Ilmar Kattai
Ilmar Kattai

Võrratu kogemus, olen väga rahul! Soovitan Tehingukeskust ka teistele maaomanikele.

Loe kõiki arvustusi
Lisa ka enda kinnistu oksjonile

Jäta enda ja kinnisvara andmed ning meie haldurid võtavad Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

*
*
*
*

Pakkumise tegemiseks pead olema sisselogitud

ID-kaardiga autentimine

Tühista