Mobiil-ID
Smart-ID
ID-kaart
Kasutaja
Lisa uus kuulutus

Mardi

Harju Maakond, Saku Vald, Jälgimäe Küla, Mardi
Mardi
Oksjon on lõppenud!
Oksjoni ülevaade
Oksjoni tüüp
Lihtoksjon
Tehingu liik
Kinnistute müük
Viimased pakkumised
Sellele oksjonile ei ole veel pakkumisi tehtud.
Kinnistute ülevaade
Kinnistute arv
1
Kogupindala
3,94 ha
Seotud failid
Ühtegi faili ei ole lisatud.
Mardi (71801:001:0218)
Harju Maakond, Saku Vald, Jälgimäe Küla, Mardi
3,94 ha
Katastritunnus
71801:001:0218
Pindala
3,94 ha
Kinnistu nimi
Mardi
Maakasutus
Põld
Maatulundusmaa 100%
Kinnistu aadress
Harju Maakond, Saku Vald, Jälgimäe Küla, Mardi
Oksjoni lisainfo
  • Kinnistule on ligipääs avalikult kasutatavalt teelt.
  • Kinnistu asub Saku valla üldplaneeringu kohaselt valdavalt hajaasustusega alal, kus maakasutuse juhtotstarvet määratletud ei ole ning kirdepoolne osa (~4800m²) tiheasustusega alal, kus maakasutuse juhtotstarveteks on määratud kaubandus-, teenindus- ja büroohoonete maa ja tootmismaa. 
  • Vastavalt kehtivale üldplaneeringule on võimalik kinnistu tiheasustusega alale jäävale osale rajada äri- ja/või tootmishoone kasutusotstarbelist hoonestust. Samuti on kinnistule võimalik rajada ka päikesepark.
  • Päikesepaneele võib paigaldada 330kV liini kaitsevööndisse alates kaugusega 22m õhuliini teljest ja 110kV liini kaitsevööndisse alates kaugusega 16m õhuliini teljest (Eleringi kirjalik vastus olemas).
  • Kinnistul asuvad elektripaigaldiste kaitsevööndid ja avalikult kasutatava tee kaitsevöönd.
  • Kinnistu kasuks on seatud teeservituut manuses oleva plaani alusel tähtajatult ja tasuta. Skeemil märgitud ala tohib kasutada ainult läbisõiduks ja kõndimiseks, parkimine on lubatud ainult alajaamaga seotud isikutel.
  • Saku valla üldplaneering on leitav: LINK
  • Fotod: Maa-ameti Fotoladu 2021. 
  • Küsimustega pöörduge e-mailile: matis@tehingukeskus.ee 
Oksjoni pildid
Oksjoni reeglid

Lihtoksjonil määratakse enampakkumisele alghind ja lõpukuupäev. Enampakkumise võidab suurima pakkumise teinud Ostja.

Alla alghinna tehtud pakkumiste summad pole teistele Ostjatele nähtavad. Alla alghinna tehtud pakkumised edastatakse müüjale 24h jooksul, misjärel on viimasel 48h aega otsustamaks, kas müüa oksjoni ese parimale pakkujale. NB! Ka alla alghinna tehtud pakkumine on Ostja jaoks siduv!

Iga pakkumine on Ostja jaoks siduv. Pakkumist tehes nõustute kõigi keskkonnas kehtestatud tingimustega.

Enampakkumise võitja tehingust taganemine ei vabasta enampakkumise võitjat kohustusest tasuda teenustasu ja saamata jäänud tulu osa vastavalt Oksjonipidajaga kokku lepitud tingimustes.

Enampakkumises esitletud informatsioon on koostatud avalike andmete ja müüja kirjelduste põhjal. Tehingukeskus ega müüja ei vastuta objektiga seotud informatsiooni õigsuse eest, mistõttu soovitame enampakkumisel osalejal alati andmeid (nt kinnistu seisukord looduses, looduskaitselised piirangud, jms) kontrollida.

Pakkumist tehes kinnitab Pakkuja, et omab kogu vajalikku informatsiooni, mida peab vajalikuks oksjonil osalemiseks. Tehes pakkumist ilma vajaliku informatsioonita või esitatud informatsiooni kontrollimata, lasub kogu vastutus Ostjal.

Tehingukeskus ega müüa ei vastuta kohaliku omavalitsuse poolt seatud piirangute, kitsenduste ja arendamisvõimaluste eest.

Tegemist on automaatselt pikeneva lõpuga enampakkumisega. Juhul kui alghinna või alghinnast suurem viimane pakkumine on tehtud vähem kui 5 minutit enne enampakkumise tähtaega, pikeneb lõpp automaatselt 5 minuti võrra.

Pakkumise tegemiseks pead olema sisselogitud

ID-kaardiga autentimine

Tühista