Helista meile
+372 5562 1867
Kirjuta meile
info@tehingukeskus.ee
Mobiil-ID
Smart-ID
ID-kaart
Kasutaja
Tasuta hinnapäring

Nõgimaa

Harju Maakond, Raasiku Vald, Kalesi Küla
Nõgimaa
Oksjon on lõppenud!
Oksjoni ülevaade
Oksjoni tüüp
Lihtoksjon
Tehingu liik
Kinnistute müük
Alghind
36 000€
Algas
21.03.2022 15:56
Lõpeb
04.04.2022 15:00
Viimased pakkumised (44)
04.04.2022 10:57
45 500 €
04.04.2022 10:57
45 400 €
04.04.2022 10:57
45 300 €
04.04.2022 10:57
44 800 €
04.04.2022 10:57
44 700 €
Kinnistute ülevaade
Kinnistute arv
1
Kogupindala
12,39 ha
Tihumeetrid kokku
787 tm
Puuliigid
Kask, Haab, Hall lepp
Seotud failid
Nõgimaa (65101:003:0313)
Harju Maakond, Raasiku Vald, Kalesi Küla
12,39 ha
Katastritunnus
65101:003:0313
Hinnanguline tagavara
787 tm
Kinnistu nimi
Nõgimaa
Peapuuliigid
Kask, Haab, Hall lepp
Kinnistu aadress
Harju Maakond, Raasiku Vald, Kalesi Küla
Peale MMK koostamist teostatud raietööd
Jah
Pindala
12,39 ha
Kehtiv metsamajanduskava
Jah
Maakasutus
Mets
Maatulundusmaa 100%
Oksjoni lisainfo
  • Kinnistule on ligipääs avalikult kasutatavalt teelt.
  • Fotod: Maa-Amet Fotoladu 2021 ja Metsaportaal.
Oksjoni pildid
Võta ühendust agendiga
Henry Härm
"Leiame koos parima lahenduse!"
Seotud failid
Oksjoni reeglid

Lihtoksjonil määratakse enampakkumisele alghind ja lõpukuupäev. Enampakkumise võidab suurima pakkumise teinud Ostja.

Alla alghinna tehtud pakkumiste summad pole teistele Ostjatele nähtavad. Alla alghinna tehtud pakkumised edastatakse müüjale 24h jooksul, misjärel on viimasel 48h aega otsustamaks, kas müüa oksjoni ese parimale pakkujale. NB! Ka alla alghinna tehtud pakkumine on Ostja jaoks siduv!

Iga pakkumine on Ostja jaoks siduv. Pakkumist tehes nõustute kõigi keskkonnas kehtestatud tingimustega.

Enampakkumise võitja tehingust taganemine ei vabasta enampakkumise võitjat kohustusest tasuda teenustasu ja saamata jäänud tulu osa vastavalt Oksjonipidajaga kokku lepitud tingimustes.

Enampakkumises esitletud informatsioon on koostatud avalike andmete ja müüja kirjelduste põhjal. Tehingukeskus ega müüja ei vastuta objektiga seotud informatsiooni õigsuse eest, mistõttu soovitame enampakkumisel osalejal alati andmeid (nt kinnistu seisukord looduses, looduskaitselised piirangud, jms) kontrollida.

Pakkumist tehes kinnitab Pakkuja, et omab kogu vajalikku informatsiooni, mida peab vajalikuks oksjonil osalemiseks. Tehes pakkumist ilma vajaliku informatsioonita või esitatud informatsiooni kontrollimata, lasub kogu vastutus Ostjal.

Tehingukeskus ega müüa ei vastuta kohaliku omavalitsuse poolt seatud piirangute, kitsenduste ja arendamisvõimaluste eest.

Tegemist on automaatselt pikeneva lõpuga enampakkumisega. Juhul kui alghinna või alghinnast suurem viimane pakkumine on tehtud vähem kui 5 minutit enne enampakkumise tähtaega, pikeneb lõpp automaatselt 5 minuti võrra.

Meie kliendid räägivad

Triinu Halliste-Kallas
Triinu Halliste-Kallas

Olen väga meeldivalt üllatunud, et olles ise müügi asjus täielik võhik, sain ma Tehingukeskuse poolt kindla seljataguse, kes abistas ja juhendas iga küsimuse ja mure korral, leidis alati aega, et minuga tehtut arutada ning hoidis mind pidevalt uue infoga kursis. Tundsin, et mina kliendina olen väärtustatud ja hoitud, ning et õigetesse kätesse läheb ka oksjoni korras müüdav maa. Olen lõputult tänulik, et ajate oma asja südamega, ning et ükski küsimus ei tundu teie jaoks tühine või rumal ning annate väga kasulikku infot kogu metsamajandamise kohta. Tõeliselt meeldiv ning meeldejääv kliendikogemus!

Loe kõiki arvustusi
Lisa ka enda kinnistu oksjonile

Jäta enda ja kinnisvara andmed ning meie haldurid võtavad Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

*
*
*
*

Pakkumise tegemiseks pead olema sisselogitud

ID-kaardiga autentimine

Tühista