Eelised

Tehingukeskuse eesmärk on viia kokku maaomanik ja parim võimalik tehingupartner. Et seda teha, oleme loonud Eesti kõige moodsama ja laialdasemate kasutusvõimalustega portaali ning palganud oma meeskonda ainult oma valdkonna tippspetsialistid. Meie eesmärgiks on muuta kõik tehingud ausaks, mugavaks ja kindlaks.

 

 

 

MAAOMANIKULE

Tehingukeskus on kõige suurem ja professionaalsem oksjonikeskkond Eestis! Selle asemel, et ise pead vaevata ja oma kinnistule, raieõigusele, põllumaa rendile või metsahooldustöödele parimat tehingupartnerit otsida, teeme meie seda Sinu eest! Edastame Sinu soovi rohkem kui 200le kontrollitud ja valdkonnas tegutsevale ettevõtjale ning eraisikule, misjärel Sinul jääb üle vaid parimatel tingimustel tehing vormistada.

Väiksem ajakulu
Õige tehingupartneri leidmine on ajamahukas töö. Eestis on sadu ettevõtteid, kes Sinu kinnistust huvitatud oleks, kuid vaid vähestel maaomanikel õnnestub leida see õige, kes parimat hinda ja parimaid tingimusi on valmis pakkuma. Oleme näinud suurt vaeva, et kaardistada huvilised asukoha, sortimendi ja teiste kriteeriumite alusel. Me mitte ainult ei saada Sinu kinnistut kõigile huvilistele, vaid võtame kõige potentsiaalsemate partneritega personaalselt ühendust ning selgitame, miks just Sinu kinnistu või raieõigus on talle täna õige valik.
Aus ja läbipaistev keskkond
Meie eesmärgiks on muuta Eesti maatulundusmaade turg ausaks ja läbipaistvaks. Ise koostööpartnerit otsides ei tea Sa kunagi, kes on tegelikult ostja taga või mis on päriselt see parim hind, mida keegi maksma oleks valmis. Tehingukeskuses anname Sulle oksjoni käekäigust infot kogu protsessi jooksul ja oksjoni lõppedes edastame Sulle täpse ülevaate kõigist pakkumistest.
Aitame Sind algusest lõpuni
Soovime, et langetaksid oma maad majandades või müües õige otsuse. Just seepärast on meie kliendihaldurid Sulle igakülgseks abiks kogu asjaajamise korraldamisel. Kui Sa pole veel päris kindel, mis oleks kõige õigem valik, siis võta meiega julgesti ühendust. Meie spetsialistid vaatavad Sinu kinnistu üle ning pakuvad tasuta parimat nõu ja võimalikke lahendusi – alustades metsakava koostamisest kuni uuendustöödeni välja.
Vastutame kogu tehinguprotsessi eest
Metsa- või põllumaa on Sulle tõenäoliselt üks hinnalisemaid varasid, mida tuleb majandada teadlikult ja professionaalselt. Teame, kui oluline on partneri usaldusväärsus, mistõttu võtame meie keskkonnas tehtud tehingute eest kogu vastutuse. Garanteerime, et lisaks ausale konkurentsile ja parimale hinnale saad meie kaudu ka parima ja läbipaistva teenuse. See on meie lubadus.
Meie teenustasu Sulle on vaid 3,9%
Lisaks sellele, et saad meie kaudu oma metsale või põllule tõenäoliselt parima pakkumise, ei röövi me maaomanikku suurte teenustasudega. Meie tasu on raie või müügitehingu puhul müüjale 3.9% tehingu summast ning ühtegi lisakohustust ei kaasne! Põllumaa rendi oksjoni tasu sõltub Sinu kinnistu suurusest:
Leiame just Sulle sobiva oksjonitüübi
Täpselt nagu pole olemas kahte samasugust inimest, pole olemas ka kahte samasugust metsa- või põllumaad. Seetõttu oleme maaomanike vajadusi kaardistades loonud erinevaid oksjonitüüpe – et leiaksid just Sulle sobiva! Täpsemalt erinevatest oksjonitüüpidest saad lugeda siit. Kui soovid teada, milline on just Sinu vajadustele kõige paremini sobiv lahendus, siis võta meiega ühendust ja aitame Sind hea meelega!

ETTEVÕTJALE

Tehingukeskuse eesmärk on viia Sind kokku maaomanikega, kellel on kindel müügi- või majandamishuvi. Selle asemel, et raisata aega ja raha kümnete kinnistute üle vaatamisele, mis lõppkokkuvõttes tehingusse ei jõuagi, võid meie keskkonnas kindel olla, et parima pakkujana saad ka tehingu! Tegeleme Sinu eest maaomanike nõustamisega ja korraldame kogu asjaajamise. Nii saad Sina tegeleda oma põhitööga – olgu selleks siis metsamajandus või põlluharimine.

Säästad aega
Teame, kui ajakulukas võib olla sobivate kinnistute leidmine, nende hinnastamine ja üle vaatamine - rääkimata maaomanike nõustamisest ja selgitustööst. Tehingukeskuses oleme kõige ajamahukama osa Sinu jaoks juba ära teinud. Kõik Tehingukeskuse kliendid on oma valikutes kindlad, mistõttu jäävad ära nii pikad telefonikõned kui sajad tühja sõidetud kilomeetrid.
Säästad raha
Kinnistutel käimine ei ole odav lõbu. Eriti halb on see siis, kui sadadest maha sõidetud kilomeetritest ja kümnetest metsas jalutatud töötundidest lõpuks jõuavad tehingusse vaid üksikud. Tehingukeskuse oksjonitelt leiad kindla müügi- või majandamishuviga metsa- ja põlluomanikud. Vali välja omale sobiv kinnistu, raieõigus või rentimiseks sobiv põllumaa ja paku parimat hinda ning tehing on garanteeritud!
Personaalne teenindus
Tehingukeskuse meeskond teeb kõik endast oleneva, et oleksid just Sulle sobivate pakkumistega alati kursis. Seetõttu on igal meie koostööpartneril personaalne haldur, kes vastavalt eelistustele hoiab Sind kursis kõige värskema turuinfoga. Räägi meile kus piirkonnas, mis sortimendiga või hinnavahemikus tehinguid teha soovid ning meie hoolitseme selle eest, et ükski tehing tähelepanematusest tegemata ei jääks.
Hoiame Sinu paberimajanduse korras
Ikka juhtub, et lepingusse saab midagi valesti või unustad maaomanikult dokumendikoopiat küsida. Meie haldurid kontrollivad kõikide tehingute andmed piinliku täpsusega üle. Lisaks säilitame kogu tehingutega seotud dokumentatsiooni mugavalt oma portaali. Nii pole sul vaja kuhjata virnade viisi pabereid, vaid saad need vajadusel lihtsalt, mugavalt ja organiseeritult igal ajal ja igast seadmest kätte.
Kindel tehing, kindel tasu
Kindlasti oled kokku puutunud olukorraga, kus vahendajate kaudu saadud kinnistu oleks just kui ostmist väärt, kuid viimasel hetkel jääb tehing ikkagi ära või küsitakse selle Sinuni toomise eest ebamõistlikult suurt vahendustasu. Tehingukeskuses on kõik tehingud kindlad ja teenustasu fikseeritud. Ostjale on see 3,9% tehingu lõppsummast ehk kordades väiksem, kui tavaliselt küsib vahendaja või palju maksavad erinevad reklaamid ja turunduskampaaniad.
Mugav ja läbipaistev
Tahame, et Sulle oleks kõik kinnistu ja tehinguga seotud asjaolud teada enne selle sõlmimist. Seetõttu pole meie portaalis ühtegi varjatud tasu ega salanippi - kõik ongi nii lihtne kuis näib. Oleme võtnud oma eesmärgiks luua kõige mugavam ja lihtsasti kasutatavam oksjonikeskkond Eestis, mistõttu oleme Sulle väga tänulikud ka igasuguse tagasiside eest - kui tunned mõnest funktsioonist puudust, siis anna meile sellestt teada.

 

 

 

ID-kaardiga autentimine

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.
Tühista