Helista meile
+372 5562 1867
Kirjuta meile
info@tehingukeskus.ee
Mobiil-ID
Smart-ID
ID-kaart
Kasutaja
Tasuta hinnapäring

Vana-Mardi raieõigus, ligipääsuga

Saare Maakond, Saaremaa Vald, Vanalõve Küla, Vana-mardi
Vana-mardi
Oksjon on lõppenud!
Oksjoni ülevaade
Oksjoni tüüp
Lihtoksjon
Tehingu liik
Raieõiguse müük
Alghind
9 000€
Algas
09.04.2025 09:29
Lõpeb
23.04.2025 15:00
Viimased pakkumised (1)
23.04.2025 14:53
9 000 €
Raieõiguse ülevaade
Kinnistute arv
1
Raiutav pindala
3,44 ha
Raiutav maht
485 tm
Puuliigid
Kuusk, Kask, Haab
Raieliigid
LR
Vana-mardi (85801:004:0276)
Saare Maakond, Saaremaa Vald, Vanalõve Küla, Vana-mardi
5,36 ha
Katastritunnus
85801:004:0276
Raiutav pindala
3,44 ha
Kinnistu nimi
Vana-mardi
Raiutav maht
485 tm
Kinnistu aadress
Saare Maakond, Saaremaa Vald, Vanalõve Küla, Vana-mardi
Puuliigid
Kuusk, Kask, Haab
Pindala
5,36 ha
Raieliik
LR
Maakasutus
Mets
Maatulundusmaa 100%
Raietähtaeg
07.04.2027
Peapuuliigid
Kuusk, Kask, Haab
Väljaveotähtaeg
07.10.2027
Peale MMK koostamist teostatud raietööd
Ei
Ladustamise kohad
Kinnistul, kooskõlastab Ostja.
Kehtiv metsamajanduskava
Jah
Väljaveoteed
Kinnistul, kooskõlastab Ostja.
Kehtivad raieteatised
Jah
Seemne- ja säilikpuud
Vastavalt metsaseadusele.
Peale raieteatise võtmist teostatud raietööd
Ei
Raiutavad metsaeraldised
ER 7 LR 45 tm, ER 8 LR 440 tm
Oksjoni lisainfo
  • Kinnistule on ligipääs avalikult kasutatavalt teelt. 
  • Metsateatiste nr: 50001122564 ja 50001122563 enampakkumine. 
  • Väljaveoks kasutatavad teed ja laoplats tuleb raietööde lõppedes täielikult taastada. 
  • Raiejäätmed, mida ei kasutata väljaveoteede tugevdamiseks, tuleb koristada 6 kuu jooksul peale raietööde lõpetamist. 
  • Fotod: Metsaregister ja Maa-amet Fotoladu 2024.a.
Oksjoni pildid
Võta ühendust agendiga
Teilika Anijärv
"Leiame koos parima lahenduse!"
Oksjoni reeglid

Raieõiguse enampakkumise võitja on kohustatud täitma keskkonnasisest raiepäevikut, mille osadeks on raie staatus (alustamata, alustatud või lõpetatud), raietöödega alustamise ja tööde lõppetamise kuupäev. Samuti tuleb sisestada vähemalt kolm pilti peale raietööde lõpetamist: raielangist, väljaveoteest ja ladustamise kohast. Kui näiteks raielank ühele pildile ära ei mahu on kohustuslik sisestada piisavalt, et oleks ülevaade tehtud tööst.  

NB! Raieõiguse enampakkumise võitjal on lubatud töödega alustada hetkest, mil ostuhind on jõudnud maaomaniku kontole.

Lihtoksjonil määratakse enampakkumisele alghind ja lõpukuupäev. Enampakkumise võidab suurima pakkumise teinud Ostja. 

Alla alghinna tehtud pakkumised pole teistele Ostjatele nähtavad. Alla alghinna tehtud pakkumised edastatakse müüjale 24h jooksul, misjärel on viimasel 48h aega otsustamaks, kas müüa oksjoni ese parimale pakkujale. NB! Ka alla alghinna tehtud pakkumine on Ostja jaoks siduv!

Tegemist on automaatselt pikeneva lõpuga enampakkumisega. Juhul kui alghinna või alghinnast suurem viimane pakkumine on tehtud vähem kui 5 minutit enne enampakkumise tähtaega, pikeneb lõpp automaatselt 5 minuti võrra.

Enampakkumises esitletud informatsioon on koostatud avalike andmete ja müüja kirjelduste põhjal. Tehingukeskus ei vastuta objektiga seotud informatsiooni õigsuse eest, mistõttu soovitame enampakkumisel osalejal alati andmeid (nt kinnistu seisukord looduses, looduskaitselised piirangud, jms) kontrollida.

Meie kliendid räägivad

Siiri Siimer
Siiri Siimer

Töökäik Tehingukeskusest algusest kuni oksjoni lõpuni oli professionaalne ja suhtlus ning kõik nõuanded ja minu kuuldavõtmine oli ühtlasi tõsiseltvõetav ning meeldiv.

Loe kõiki arvustusi
Lisa ka enda kinnistu oksjonile

Jäta enda ja kinnisvara andmed ning meie haldurid võtavad Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

*
*
*
*

Pakkumise tegemiseks pead olema sisselogitud

ID-kaardiga autentimine

Tühista