Kuidas toimib

Tehingukeskuse eesmärk on viia kokku maaomanik ja parim võimalik tehingupartner. Et seda teha, oleme loonud Eesti kõige moodsama ja laialdasemate kasutusvõimalustega portaali ning palganud oma meeskonda ainult oma valdkonna tippspetsialistid. Meie eesmärgiks on muuta kõik tehingud ausaks, mugavaks ja kindlaks.

 

 

 

 

 

METSA- VÕI PÕLLUMAA MÜÜK

Maa müümine pole kergekäeline otsus ja seda tehes on oluline oma otsus hästi läbi mõelda. Müüa saad ju vaid korra. Täpselt selle pärast on eriti oluline ka leida just see ostja, kes on kinnistu eest valmis parimat hinda maksma. Ise otsides võib aga tihtipeale aja või kogemuste puuduse tõttu parim pakkuja leidmata jääda. Meie saadame Sinu müügisoovi ligi 1000le maksejõulisele ostuhuvilisele, kes sellele oma pakkumisi saavad teha. Lisaks lihtsalt info jagamisele teame me väga hästi ostjate huve, mistõttu võtame kõige potentsiaalsemate huvilistega ka personaalselt ühendust.

Teavita meid oma müügisoovist
Anna meile oma müügisoovist teada ja selgitame koostöös Sinuga välja kogu vajaliku info, mis müügi puhul oluline on – alustades kinnistu andmetest kuni sobiva alghinnani.
Selgitame koos välja müügiks olulise info ning määrame ausa alghinna
Meie spetsialistid tutvuvad Sinu kinnistuga, tutvustavad edasisi samme ning jagavad soovitusi nii alghinna kui sobivaima oksjoniliigi valikul.
Leiame Sulle kõige paremini sobiva oksjonitüübi ja tähtaja
Leiame Sulle kõige paremini sobiva oksjonitüübi ja tähtaja. See, kas kinnistut tasub müüa lihtoksjonina, pimeoksjonina või lisada sinna ostjates huvi äratamiseks ka „osta kohe hind“ sõltub paljudest faktoritest ning parimaid soovitusi saame jagada siis, kui meie spetsialistid on kinnistu üle vaadanud.
Kontrollime kõik andmed üle, vormistame paberid ja lisame oksjoni
Kontrollime kõik kinnistu kohta käivad andmed ning veendume, et tehingu jaoks vajaminevad dokumendid on olemas ning seejärel lisame oksjoni.
Hoiame Sind kursis enampakkumise käekäiguga
Hoiame Sind protsessi vältel kursis kogu oksjoni käekäiguga. Saad ise valida, milliseid teavitusi soovid saada
Kontrollime ning valmistame ette tehingu
Lepime kokku Sulle ja ostjale sobiva tehingu vormistamise aja ja koha. Edastame kõik andmed ja kontrollime, et ükski oluline detail ei jääks tähelepanuta. Sinul jääb üle ainult rahuliku südamega notarisse minna, sest võid kindel olla, et teed parima hinnaga tehingu!

RAIEÕIGUSE MÜÜK

Mets on just kui auto või maja, mis aeg-ajalt peremehe kätt tunda tahab. Väheste metsandusteadmisega või ajapuudusel võib see aga paras peavalu olla. Ka majandamata jätmine pole sugugi mõistlik valik, sest oma küpsusvanuse saavutades hakkab mets kiiresti väärtust kaotama ja on järjest vastuvõtlikum erinevatele haigustele ja kahjuritele. Just seepärast oleme Sulle kogu protsessi juures toeks ja abistame Sind mõistliku majandusplaani koostamisest kuni parima tehingupartneri leidmiseni.

Teavita meid oma müügisoovist
Anna meile oma müügisoovist teada ja selgitame koostöös Sinuga välja kogu vajaliku info, mis müügi puhul oluline on – alustades kinnistu andmetest kuni sobiva alghinnani.
Kontrollime metsamajanduskava ja -plaani olemasolu
Selleks, et majandamisega alustada, on vaja teada, mis on metsa hetkeseis. Kui Sul metsamajanduskava veel ei ole, siis aitame leida sõltumatu ja kvalifitseeritud partneri, kes selle koostaks. Kava aluseks võttes saame anda soovitused raietöödeks ja ka hilisemaks metsa uuendamiseks ehk koostada majandusplaani. Metsakava koostamiseks on võimalik taotleda ka toetust, mille vormistamisel samuti abiks olla saame.
Aitame esitada metsateatised
Selleks, et raietöödega alustada, tuleb Keskkonnaametile esitada raieteatised. Seda on võimalik teha nii läbi interneti kui ka paberkujul. Aitame Sul kõik vajalikud andmed ära täita ja suuname teatised Sinu eest õigesse kohta.
Leiame Sulle kõige paremini sobiva oksjonitüübi ja tähtaja
Leiame Sulle kõige paremini sobiva oksjonitüübi ja tähtaja. See, kas raieõigus tasub müüa lihtoksjonina, pimeoksjonina või lisada sinna ostjates huvi äratamiseks ka „osta kohe hind“ sõltub paljudest faktoritest ning parimaid soovitusi saame jagada siis, kui meie spetsialistid on kinnistu üle vaadanud.
Kontrollime kõik andmed üle, vormistame paberid ja lisame oksjoni
Kontrollime kõik kinnistu kohta käivad andmed ning veendume, et tehingu jaoks vajaminevad dokumendid on olemas ning seejärel lisame oksjoni.
Hoiame Sind kursis oksjoni käekäiguga
Hoiame Sind protsessi vältel kursis kogu oksjoni käekäiguga. Saad ise valida, milliseid teavitusi soovid saada
Kontrollime ning valmistame ette tehingu
Kontrollime kõik andmed veelkord üle ning valmistame ette vajalikud dokumendid. Seejärel lepime kokku Sulle ja ostjale sobiva tehingu vormistamise mooduse – olgu selleks siis digiallkirjastatud või paberkujul leping. Pärast tehingu allkirjastamist kanname summa Sinu pangakontole.
Edasi aitame Sul leida õige tegevuskava ja head koostööpartnerid ka metsauuendustöödeks. Selleks on olemas ka erinevad toetused, mida me Sul taotleda aitame!

PÕLLUMAA RENTIMINE

Öeldakse, et põllumees on põline rikas. Kuid rikas peaks olema ka põllumaa omanik. Tihtipeale on Eestis põllumaad välja renditud olematu tasu eest mõnele kohalikule talunikule – lihtsalt selle pärast, et nii on alati olnud või ehk ei teatagi, et huvilisi oleks rohkem kui üks. Õiglane oleks aga see, kui ka põllumaa omanik oma vara rendist väärilise tasu saaks. Seetõttu on mõistlik oma põllumaale rentniku otsida läbi Tehingukeskuse.

Teavita meid oma rendisoovist
Anna meile oma maa rendile andmise soovist teada ja selgitame koostöös Sinuga välja kogu vajaliku info, mis rendi puhul oluline on.
Lisame rendikuulutuse portaali
Kontrollime kõik kinnistu kohta käivad andmed ning veendume, et tehingu jaoks vajaminevad dokumendid on olemas ning seejärel lisame rendikuulutuse.
Reklaamime sinu kuulutust piirkonna maaharijatele
Saadame Sinu rendisoovi kõigile potentsiaalsetele huvilistele ja kutsume neid üles omapoolseid pakkumisi tegema. Meie portaali kasutab suur hulk talunikke ja maaharijaid, kellest Sul ehk muidu aimugi poleks. Meie tasu seejuures on vägagi sümboolne ja sõltub Sinu kinnistu suurusest:
0-5ha - 49€ + km
5-10ha 79€ + km
10+ha 99€ + km
15+ha = 129€ + km
Jagame sinuga kõiki tehtud pakkumisi
Pärast Sinu poolt määratud tähtaja saabumist edastame Sulle kõik tehtud pakkumised ning aitame valida sobivaima maaharija.
Sina valid sobivaima pakkumise
Sina valid välja endale sobivaima lahenduse ja sõlmid maaharijaga lepingu. Soovi korral edastame Sinu andmed rentnikule, et saaksite sobiva lepingu vormistamise tingimused paika panna. Loomulikult saad meie keskkonnast alla laadida korrektse lepinguprojekti ning soovi korral aitame selle ka ära täita.

KINNISTUTE OSTMINE JA MAJANDAMINE

Pole vahet, kas huvitud metsa- või põllumaade ostmisest, kvaliteetse raietöö pakkumisest või hoopis põllumaa rentimisest – Tehingukeskusest leiad need kõik. Lisaks ajalisele ja rahalisele kokkuhoiule saad meilt personaalse teeninduse, ausa konkurentsi ja kindla tehingu.

Registreeru kasutajaks
Registreeri omale Tehingukeskus kliendikonto siin. Peale registreerumist saad kinnitada oma andmed ning siduda oma kontoga endaga seotud ettevõtted, mille alt edaspidi pakkumisi teha.
Meie kliendihaldur kinnitab sinu konto
Pärast kasutajaks registreerumist võtab Sinuga ühendust meie kliendihaldur, kes määratleb Sinu huvid, tutvustab kogu keskkonna toimimist ja aitab seadistada Sind huvitavate oksjonite teavitused.
Seadista teavitused omale meelepäraste kuulutuste saamiseks
Saad seadistada e-posti teavitused uute oksjonite lisandumisest või huvipakkuvate oksjonite edenemisest.
Osale oksjonitel ja tee parimaid tehinguid
Meie keskkond on lihtne – kui oled parim pakkuja, saad ka garanteeritud tehingu. Kui oled leidnud huvi pakkuva oksjoni, saad teha omapoolse pakkumise. Teavitame Sind ja maaomanikku võidust ja viime otsad kokku. Sõlmime vastavalt objekti tüübile lepingud ja võidki alustada kinnistu majandamist! Teenustasudest saad lugeda meie hinnakirjast.
Kui Sul tekib küsimusi portaali kasutamisel, siis võta julgesti ühendust!

 

 

 

 

 

ID-kaardiga autentimine

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.
Tühista